تورهای نمایشگاهی خارجی:

گشت تور با بهره گیری از توانمندیهای متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آن به اطلاع علاقه مندان می رسد.
خدمات سفرهای نمایشگاهی شامل واچر هتل ، بیمه نامه مسافرتی ، رزرو بلیط هواپیما ، تکمیل فرم سفارت و سایر خدمات می باشد.
این تورها شامل کلیه برنامه های مسافرتی است که جهت بازدید از یک نمایشگاه انجام می شود. سالانه هزاران نمایشگاه در کشورهای مختلف برگزار می شود که متخصصان و علاقه مندان از سراسر جهان در این برنامه ها شرکت می کنند. از ایران نیز سالانه صدها تور نمایشگاهی به مقاصد مختلف جهان صورت می گیرد. این تور ها نیاز سفر در زمینه تورهای نمایشگاهی را برطرف و می تواند کمک قابل توجهی به متقاضیان می کند.  در ايام برگزاري نمايشگاه فرصت خوبی براي مشاهده نمونه كالا و مذاكره مستقيم و بدون واسطه با توليد كننده ها ايجاد ميشود. در اين نمايشگاه ها هزاران شركت توليدي و تجاري شركت ميكنند.
در کنار آشنایی با تولید کنندگان و محصولات جدید و شرکت در نمایشگاه ها, فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با تجار و بازرگانان کشور های مختلف دنیا در اختیار شما می گذارد. از این رو می توان گفت در این نمایشگاه ها علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از کشور های مختلف , می توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور ها پرداخت. بسياري از نمايشگاهها اگر چه از نظر موضوعي يكسان هستند اما از نظر محتوا داراي ماهيتي متفاوت هستند لذا پيشنهاد مي شود قبل از حضور در يك نمايشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترين نمايشگاه با اين دفتر تماس حاصل فرماييد.

فهرست تعدادی از نمایشگاه های دنیا به شرح زیر می باشد :

    - تور نمایشگاهی جهانگردی و توریسم آي تی بی ( آلمان )
    - تور نمایشگاهی مد و پوشاک سی پی دی ( آلمان )
    - تور نمایشگاهی تولید و اتوماسیون ( آلمان )
    - تور نمایشگاهی کامپیوتر و شبکه سبیت ( آلمان )
    - تور نمایشگاه نفت و گاز روسیه ( روسیه )
    - تور نمایشگاهی گوانجو (چین )

  

    برگزاری سمینارها و همایش های داخلی:

    دفتر ایرانگردی وجهانگردی گشت تور با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات ویژه ، آمادگی انجام کلیه سمینارها و همایش های ملی را با بالاترین کیفیت در سطح کشور دارا می باشد.

    برخی همایش های برگزار شده توسط گشت تور به شرح ذیل می باشد:

    1- همایش ملی مقررات ساختمان
    2- سمینار ملی شیمی- فیزیک ایران
    3- همایش ملی بافتهای فرسوده شهری
    4- همایش و جشنواره کودک و نوجوان استان فارس

 

  © IRAN GASHT TOUR 2004 - ALL RIGHT RESERVED