غارها از شگفت انگیز ترین جاذبه های گردشگری هر کشور به شمار می آیند و ما در این مقاله قصد داریم شگفت انگیز ترین غارهای تایلند را به گردشگران این کشور و همچنین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم بنابراین اگر قصد سفر با تور تایلند را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا شگفت انگیز ترین غارهای تایلند را به اتفاق مورد بررسی قرار دهیم.
برخی از شگفت انگیز ترین غارهای تایلند عبارتند از غار پنگ ماپا، غار چیانگ دائو، غار کرابی و غیره که در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با هریک از آن ها در اختیارتان قرار می دهیم.

غار پنگ مایا

این غار بسیار زیبا که در فاصله 40 دقیقه ای از مرکز شهر واقع شده است یکی از زیبا ترین غار های کشور تایلند به شمار می آید و سالانه بسیاری از گردشگران تور تایلند از این غار بازدید به عمل می آورند.
بخش هایی از غار پنگ مایا آبی بوده و گردشگران برای بازدید از این بخش ها باید از قایق استفاده کنند، اما در سایر قسمت ها امکان پیاده روی وجود دارد، فراموش نکنید که بازدید از این مجموعه بدون راهنما ممکن است خطرناک باشد.
دیواره های تیز و برنده و قندیل های زیبای موجود در این غار نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

غار های چیانگ دائو

چیانگ دائو در واقع نام یکی از روستا های بسیار زیبای کشور تایلند می باشد که غارهای بسیار زیبایی را در خود جای داده است. در این منطقه بیش از 100 غار تاریخی وجود دارد که در ورودی اغلب آن ها می توانید مجسمه های تاریخی و بسیار ارزشمند از بودا را مشاهده کنید.
فراموش نکنید که برای کاوش در درون غار های چیانگ دائو به راهنمای محلی نیاز دارید.

غار کرابی

این غار یکی از زیبا ترین و معروف ترین غار های تایلند می باشد که به غار روح کله گنده نیز مشهور است.
غار کرابی در واقع غاری آهکی می باشد که توسط جنگل های منگرو احاطه شده است و زیبایی های بی شماری دارد.
اگر قصد سفر با تور تایلند را دارید بازدید از این غار زیبا را فراموش نکنید.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور تایلند برای گردشگران مفید واقع شود. اگر به این اماکن علاقه مند هستید و به دنبال هیجان و ماجراجویی می باشید غار علیصدر می تواند شما را به هیجان دعوت کند، گفتنی است این غار بزرگترین غار آبی جهان می باشد و به گفته کارشناسان این غار هنوز هم جاهای کشف نشده دارد.