گچساران

مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری گچساران مسدود شد

فرماندار گچساران گفت: براساس آخرین تصمیم ستاد مقابله با کرونا تمامی مسیرهای منتهی به روستاهای گردشگر این شهرستان مسدود و هرگونه تجمع در این مکان‌ها برخورد قانونی دارد.

به گزارش ایلنا، علی خوانپایه (فرماندار گچساران) اظهار کرد: تمام مسیرهای منتهی به روستاهای گردشگری گچساران مسدود شده است.

او ادامه داد: شهرستان گچساران جزو ۴۶ شهرستان بحرانی کشور در زمینه کرونا است و تاکنون محدودیت‌هایی برای جلوگیری از انتشار و گسترش این بیماری اعمال شده است.

فرماندار گچساران عنوان کرد: یکی از مصوبات ستاد کرونا تعطیلی دو هفته‌ای بازار و بعد از فعالیت بازاریان تا ساعت ۱۸ بعدازظهر است که هم اکنون این مصوبه در حال اجراست.

خوانپایه ابراز کرد: این مصوبات و محدودیت‌ها در جهت کنترل و کاهش شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا اتخاذ شده است.

او تصریح کرد: با توجه به اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی بازار و برخی صنوف و کاهش فعالیت کسبه، تعطیلی بانک‌ها، اجرای دورکاری در ادرات متاسفانه برخی از شهروندان به این مصوبات توجهی ندارند و اقدام به تجمع در مناطق گردشگری می‌کنند.

فرماندار گچساران ادامه داد: متاسفانه در فضای مجازی مشاهده شده که برخی‌ها در روستاهای گردشگری این شهرستان از جمله روستای گناوه لری، دیل ، آرو و دشتک دیل در ایام تعطیلات و به خصوص در بعدازظهر اقدام به تجمع و دورهمی خانوادگی می‌کنند که خود هر کدام ندانسته ناقل این بیماری هستند و روز به روز افراد مبتلا به کرونا در این شهرستان رو به افزایش است.

خوانپایه خاطرنشان کرد: براساس آخرین تصمیم ستاد مقابله با کرونا تمامی مسیرهای منتهی به روستاهای گردشگر این شهرستان مسدود و هرگونه تجمع در این مکان‌ها برخورد قانونی دارد.

منبع:ایلنا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *