پروازهای

پروازهای لاهور-مشهد و کراچی-مشهد راه اندازی شد

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از راه اندازی پروازهای مشهد-لاهور-مشهد و مشهد-کراچی-مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام کرد: با انجام اولین پرواز مستقیم “هما” از فرودگاه مشهد به فرودگاه لاهور کشور پاکستان، تعداد پروازهای بین‌المللی “هما” از فرودگاه مشهد افرایش یافت.

این پرواز در روز یازدهم دی ماه سال جاری از مشهد مقدس به پایتخت فرهنگی کشور پاکستان انجام شد.

برقراری این مسیر پروازی در پی درخواست شیعیان کشور پاکستان برای زیارت بارگاه علی ابن موسی الرضا (ع)، تسهیل تردد تجار و بازرگانان دو کشور و همچنین دانشجویان دو کشور انجام می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، پرواز رفت این مسیر با شماره پرواز ۸۱۶ در روزهای شنبه هر هفته در ساعت ۴ و ۵۰ دقیقه بامداد با هواپیمای ایرباس ۳۲۰ فرودگاه مشهد را به مقصد فرودگاه لاهور ترک و در ساعت ۱۰ وارد این فرودگاه می‌شود.

بازگشت این پرواز نیز در همان روز با شماره پرواز ۸۱۷ در ساعت ۱۱ به وقت محلی فرودگاه لاهور را ترک و در ساعت ۱۳و ۴۰ دقیقه در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد مقدس به زمین می‌نشیند.

راه اندازی پروازهای مشهد-کراچی از چهارشنبه هفته جاری

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” از روز پانزدهم دی‌ماه سال جاری، مسیر مشهد به کراچی و بالعکس را به عنوان جدیدترین پرواز بین‌المللی برقرار می‌کند.

در جهت گسترش گردشگری مذهبی و دسترسی شیعیان کشور پاکستان برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)، “هما” پرواز مشهد مقدس به کراچی و بالعکس را برقرار کرد.

این پرواز در روزهای چهارشنبه هر هفته انجام می‌شود و اولین پرواز این مسیر در روز پانزدهم دی‌ماه سال جاری از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد به فرودگاه بین‌المللی قائد اعظم کراچی انجام می‌شود.

پرواز رفت این مسیر در روزهای چهارشنبه هر هفته با شماره پرواز ۸۲۲ در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه فرودگاه مشهد مقدس را ترک و در ساعت ۱۳ و ۲۵ دقیقه وارد فرودگاه شهر کراچی می‌شود.

بازگشت این پرواز نیز در همان روز با شماره پرواز ۸۲۳ در ساعت ۱۴ و ۲۵ دقیقه به وقت محلی فرودگاه کراچی را ترک و در ساعت ۱۵ و ۴۰ دقیقه در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد مقدس به زمین خواهد نشست.

منبع:خبرگزاری مهر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *